• place ul. Kolska Szosa 7c (obok Intermarche)
  • phone_in_talk 63 278 85 50
  • mail_outline poczta@drawer.pl

Szafa w sypialni

Szafa w sypialni to dla wielu mebel obowiązkowy. Jest dobrą alternatywą dla zabierających dużo miejsca komód, mniejszych szafek czy bieliźniarek. Często musi pomieścić duże ilości ubrań sezonowych, sukienek, garniturów i bieliznę.

Z naszymi specjalistami praktycznie urządzą Państwo wnętrze szafy przesuwnej. Mając na uwadze potrzeby każdego z domowników, proponujemy różnego rodzaju rozwiązania, mające na celu dążenie do idei, że dobra szafa musi być wygodna. Szufladki na bieliznę czy biżuterię, wieszaki na spodnie czy krawaty, pantograf, który opuszcza się z samej góry szafy, co eliminuje kłopoty z sięganiem po rzeczy zawieszone wysoko i pozwala oszczędzić miejsce, to tylko nieliczne z rozwiązań jakie jesteśmy w stanie zaproponować.

Sypialnia to miejsce intymne, kojarzące się z odpoczynkiem i prywatnością, dlatego [przy planowaniu wnętrza szafy cały czas mamy na uwadze jej wygląd. Wielkość i wygląd szafy powinny być dostosowane do rozmiaru pomieszczenia, nie przytłaczać go, a nawet optycznie powiększać.