• place ul. Kolska Szosa 7c (obok Intermarche)
  • phone_in_talk 63 278 85 50
  • mail_outline poczta@drawer.pl

Szafa w przedpokoju

Nawet mała wnęka w przedpokoju może stać się praktyczną garderobą, która zagwarantuje utrzymanie porządku w domu i łatwy dostęp do najpotrzebniejszych rzeczy.

Szafy robione na wymiar zawsze dostosujemy do indywidualnych potrzeb Klientów. Nasi eksperci pomogą zaplanować wnętrze szafy, praktyczne półki, odpowiednią wysokość drążków do wieszania ubrań, wysuwane kosze czy stelaże na buty, które przy drzwiach przesuwnych lub składanych pozwalając jednocześnie praktycznie i wygodnie zagospodarować nawet wąski korytarz. Wszystko, aby utrzymać porządek i maksymalnie wykorzystać dostępną powierzchnię.

Ponieważ szafa w korytarzu będzie jednym z pierwszych elementów wnętrza, które dostrzegą odwiedzający nas goście, warto wybrać do niej eleganckie drzwi. Jeśli pomieszczenie jest nieduże i słabo oświetlone, optycznie wydłużą i rozjaśnią je jasne fronty z lacobelu lub szkła. Dobrym rozwiązaniem będą także klasyczne srebrne lustra, które w naturalny sposób odbijają światło. Ich dodatkową zaletą jest to, że możemy się w nich dokładnie przejrzeć przed wyjściem z domu. Dla osób, które nie boją się odejść od klasyki, polecamy zaś drzwi z nałożoną dowolną grafiką, na przykład rodzinnym zdjęciem lub motywem dekoracyjnym.