• place ul. Kolska Szosa 7c (obok Intermarche)
  • phone_in_talk 63 278 85 50
  • mail_outline poczta@drawer.pl

Szafa w pokoju dziecięcym

Każdy rodzic wie, że utrzymanie idealnego porządku w dziecięcym pokoju jest właściwie niemożliwe. Dlatego pojemna szafa może pomóc choć trochę okiełznać rozproszone po całym pokoju zabawki, ubranka, a przy okazji będzie meblem estetycznie wpisującym się w styl małego królestwa naszych pociech.

Z nami urządzą Państwo pokój dla dziecka w każdym wieku. Jeśli urządzamy pokój na nowego członka rodziny, szafa może skrywać za swoimi drzwiami przewijak, wygodne półeczki na pieluszki, kocyki i kosmetyki, które chcemy mieć pod ręką. Pomieści też śpioszki i liczne ubranka, które tak chętnie kupuje rodzina.

Starszym dzieciom przydadzą się umieszczone na wyciągnięcie ręki kosze na zabawki, które pozwolą uprzątnąć powstały po całym dniu bałagan i zachęcą dziecko do samodzielnego utrzymywania porządku.

W pokoju nastolatka sprawdzi się szafa wytrzymała, z kolorowym frontem, która będzie ozdobą pomieszczenia. Nie może w niej zabraknąć licznych wieszaków i półek. Praktycznym wykorzystaniem szafy może być przechowywanie w niej książek i przyborów szkolnych, których coraz więcej gromadzi się z kolejnymi latami nauki.