• place ul. Kolska Szosa 7c (obok Intermarche)
  • phone_in_talk 63 278 85 50
  • mail_outline poczta@drawer.pl

Szafy, meble na wymiar

Meble na wymiar do domu, mieszkania czy biura, które wykonujemy spełnią wymagania każdego Klienta.

Wieloletnie doświadczenie, znajomość trendów meblarskich oraz najwyższa jakość stosowanych materiałów, które wykorzystujemy w produkcji naszych mebli gwarantuje, że są to najlepsze produkty, jakie można znaleźć na rynku, dlatego wiemy, że nasze meble będą służyć przez wiele lat.

Wykonujemy meble dla osób prywatnych, a także jednostek prowadzących działalność gospodarczą (przedszkola, szkoły, biura, sklepy, kancelarie, spa itp.)

Projekty naszych mebli to proste, eleganckie formy, które nie przestaną być modne w kolejnym sezonie. Jesteśmy w stanie dopasować je do nawet najbardziej nietypowych pomieszczeń, do których kupno gotowych mebli jest niemożliwe.

Stawiamy na funkcjonalność, oryginalność i wygodę użytkowania, dlatego jeśli planują Państwo umeblowanie wymarzonego mieszkania/domu lub wymianę starych mebli na nowe i bardziej funkcjonalne to serdecznie zapraszamy do współpracy.

Współpracę rozpoczynamy poprzez dokonanie pomiaru pomieszczenia, na podstawie którego powstaje projekt w programie 3D. Korzystając z naszych usług macie Państwo pełną kontrolę nad nim. Na każdym etapie realizacji zlecenia służymy radą i pomocą, pozostając do Państwa dyspozycji aż do momentu finalnego montażu mebli.

Nasza oferta