• place ul. Kolska Szosa 7c (obok Intermarche)
  • phone_in_talk 63 278 85 50
  • mail_outline poczta@drawer.pl

Meble kuchenne

Kuchnia to serce domu. Jedni wolą kuchnie tradycyjne, inni są zwolennikami awangardy, prostej formy czy minimalizmu. W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie – na miarę swoich potrzeb i możliwości finansowych.

Specjalizujemy się w projektowaniu i wykonywaniu mebli kuchennych na wymiar. Wspólnie z Państwem tworzymy kuchnie dostosowane do określonych potrzeb, przyzwyczajeń i trybu życia. Stawiamy przede wszystkim na funkcjonalność, nie zapominając o efekcie wizualnym.

Współpracę rozpoczynamy poprzez dokonanie pomiaru pomieszczenia, na podstawie którego powstaje projekt w programie 3D. Korzystając z naszych usług macie Państwo pełną kontrolę nad nim. Na każdym etapie realizacji zlecenia służymy radą i pomocą, pozostając do Państwa dyspozycji aż do momentu finalnego montażu mebli.

Proponujemy Państwu wysokiej jakości meble kuchenne wykonane z różnorodnych materiałów (płyta laminowana, mdf, lakier) w bogatej kolorystyce. Tak szeroki wybór daje więcej możliwości wykonania wymarzonej kuchni dostosowanej do Państwa założeń budżetowych.

Dla poprawy komfortu użytkowania kuchni, oferujemy całą gamę akcesoriów kuchennych krajowych i zagranicznych producentów. Większość z nich prezentujemy w naszych expozycjach.

W naszej ofercie znajdują się także standardowe rozwiązania w postaci gotowych szafek o szerokim wzornictwie i kolorystyce.

Oferujemy również urządzenia AGD.

Zrealizowane projekty

  • Meble kuchenne

STYL LOFTOWY

SIELSKI CZAS

INDUSTRIALNIE

DOMEK W LESIE

KUCHNIA W BLOKU

ANIELSKA BIEL

ŚCIANA Z CEGŁY

BIAŁY SPRZĘT AGD

OKNO NA ŚWIAT

WHISKY ISLAND

ZABUDOWA SKOSÓW